Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Janów Lubelski

Prasóweczki

Depilacja laserowa – nowy rozwiązanie na gładkie ciało!

Depilacja laserowa Krasnobród

Miękkie i zadbane ciało we nowoczesnym świecie jest samym z podstawowych wyznaczników piękna. Na długotrwałym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia zależy nam zwłaszcza w momencie wakacyjnym, kiedy wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz bardziej długich obszarów ciała. Chcąc jak dobrze określać się na plaży, warto przed urlopem udać się na sposób laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne metody leczenia niechcianego owłosienia idą na osiągnięcie zadowalających, lecz krótkotrwałych efektów. Te zabiegi, dzięki którym pozbywamy się włosów na dość długi okres (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą krótkotrwałe a przez ostatnie niezbyt zadowalające rezultaty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w niemal bezbolesny sposób, i przy tym sprawiać się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na sposób laserowego usuwania owłosienia, dostępny w prawdziwych gabinetach medycyny estetycznej. Depilacja laserowa Krasnobród

depilacja woskiem 750

Depilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest spełniana przy użyciu nowoczesnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Emituje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i sprawiają redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w piłce, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc akcesoria do indywidualnych potrzeb pacjenta, co zapobiega kształtowaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesu kobiet coraz bardziej ciekawa jest jeszcze depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą natomiast pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich partie ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do stworzenia laserowej epilacji stanowi nie tylko chęć posiadania dobrej skóry w planach estetycznych. Ta czynność medyczna jest określona zarówno dla pacjentów, którzy narzekają na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Depilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Depilacja laserowa jest zabiegiem nie tylko efektywnym, lecz jeszcze bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze metody i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu wybieramy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja że żyć wykonywana u pacjentów z wszelkim typem cery i typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia odpowiednich warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do ostatnich ostatnich należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w zasięgu zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
tendencja do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do stworzenia laseroterapii istnieje i silna lub nowa opalenizna. Zarówno przed, jak również po zabiegu, chwali się unikanie ekspozycji na światło i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a ponadto stosowanie fotoprotekcji w ról kremów z filtrem SPF 50. Depilacja laserowa Krasnobród

Zabieg laseroterapii nie składa się z potrzebą odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po wyjściu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do naszych naturalnych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w twarze delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a jeszcze (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się trwać do paru dni i idą samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Depilacja laserowa Krasnobród

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments