Jak Leczyć Przeziębienie W Domu?

Jak leczyć przeziębienie w lokalu?

Polecane i promocje Polecne i promocje Poradnik Prasóweczki Prasówki Promocja i Reklama

Jak działać przeziębienie w budynku? Wszystek jest narażony na drugie choroby, a przeziębiebie jest może najpopularniejszym z nich. Wszyscy wiedzą, co świadczy katar, nieprzyjemne ból życia i kaszel, który uniemożliwia zasypianie. Jak pozbyć się tej prostej choroby – to inne pytanie.

Jak działać przeziębienie w budynku?

Przeziębić się
Większość z nas zarabia w bliskim codziennym sposobie życia także z czasu do czasu łapiemy przeziębienie (przeważnie jest toż szybkie), co może uszkodzić nasze ważne plany. Zgadzam się, iż nie czujesz się komfortowo z bólem gardła, kontynuując pracę w biurze, wyjeżdżając na wyjazdy służbowe lub organizując ważne spotkania. Ale co, gdy tak zapracowana kobieta jak ty nadal ma przeziębienie? Teraz porozmawiamy o tym, jak poradzić sobie z chorobą znacznie pilnie oraz bez wizyty u lekarza. Przezwyciężenie choroby w toku 24 godzin jest dalej możliwe, ale należy wziąć pod opiekę etap wady oraz warunki leczenia.

Stań w budynku
Że wielu z nas nie ma za konieczne, aby wziąć wolne w terminie zwykłego przeziębienia. Prawie wszystkiego dnia widzimy osobę kichającą w metrze, kaszlącego zatrudnionego w biurze lub pracowitego studenta z tuzinem par suchych chusteczek na stole. Jesteśmy aktywnie chorzy, natomiast nie chcemy działać w biurowcu oraz wolimy znosić wszystko „na nogach” i, oczywiście, zarażać innych.

Kiedy planujesz się nie dostać w budynku podczas choroby, zwykle natychmiast powtarzasz się do apteki i kupisz dużo środków przeciwgorączkowych. Oczywiście znacznie szybko poprawiają stan oraz zdrowie, jednak na mały czas. A nie zwalniają cię z objawów choroby. Myśl o gorączce – to nie jest fakt, to jedynie metoda obrony organizmu.

Kiedy kontynuujesz pracę, kiedy jesteś słaby, przychodzi odpowiedni pora na wszelakiego typie komplikacje. I konsekwencje niektórych komplikacji można dostrzec do zmierzchu jego przeznaczenia. Najbardziej delikatny – to obciążenie serca. Kiedy ciało jest zmęczone, może zapobiec infekcji we naturze, która zajmuje go do serca. Nawet wtedy przez pomyłkę układ immunologiczny zacznie atakować nawet duże komórki. Konsekwencje będą wyjątkowo smutne – skurcz mięśnia sercowego. Zatem nie ignoruj ​​rad, aby wziąć kilka dni wolnego i położyć się w łóżku.

Natychmiastowa reakcja
Kiedy tylko poczujesz słabość, i twoje gardło zacznie przypominać nieprzyjemny ból, a głośne kichanie rozdzieli się po całym biurze – nadszedł dobry czas, aby rozpocząć się martwić. Nie wspominaj, że objawy same znikną. Wręcz przeciwnie, za dzień lub dwa pogorszysz się i powinieneś położyć się do łóżka. Ale jeśli natychmiast zaczniesz leczenie, wszystko będzie właściwie. Pamiętaj, aby pozbyć się paskudnej choroby, jeśli zamierzasz oddać się aktywnemu leczeniu.

Odpoczywaj
Bardzo ryzykowne jest przeziębienie i podejmowanie pracy. Najlepszym systemem jest stanie w budynku przez chwila dni. Twoje ciało potrzebuje prawdziwego odpoczynku – po prostu pozostań w czystym domu oraz przez większość czasu staraj się tkwić w łóżku. Nie rwij się, aby brać dużo środków przeciwgorączkowych. Jeśli temperatura wynosi mniej niż 38, twoje ciało może poradzić sobie z wirusem bez środków przeciwgorączkowych.

Witaminy
Podczas przeziębienia twoje ciało bardzo pożąda witamin z rodziny C. W układu dnia staraj się jeść dużo owoców (cytryny, jabłka, kiwi, pomarańcze itp.) i warzyw (czosnek, cebula). Nie ma nic fajniejszego niż naturalne witaminy. Choć na poszczególny dzień zapomnij o szerokim i niezdrowym posiłku. Twoje ciało jest właściwie zajęte próbowaniem zabicia infekcji, to nie dodawaj i trudnego do czytania pokarmu. Nie skończ o zdrowotnych właściwościach herbaty witaminowej (herbata z malinami, cytryną, porzeczką, dziką różą). Pamiętaj, że herbata winna stanowić miła, natomiast nie gorąca!

Instrukcje
Nie ignoruj kataru. Co godzinę płucz nos bulionem ziołowym lub roztworem soli morskiej. Co półtorej godziny staraj się płukać gardło roztworem rumianku lub soli z jodem.

Czosnek będzie twoim najprawdziwszym przyjacielem podczas choroby. Wymieszaj sok czosnkowy z miodem i wypij mieszaninę ze szklanką wody. Ci, którzy cenią pić mleko, mogą zrobić pyszny koktajl. By to uczynić, zmieszaj mleko z miodem, dodaj pachnący cynamon, kilka ziarenek pieprzu a indywidualny liść laurowy. Koktajle winnym stanowić otwarte. Inny typ leczenia domowego jest specjalnie ciekawy. Kiedy się domyślacie, będziemy ględzić o grzanym winie. By ten napój w apartamentu stanowił daleko łatwy, po prostu przekaż mu dobry napar i pij ciepło. A nie miej obsesji na problemie wina.

Upewnij się także, że jednak jesteś w cieple. Szczególnie twoje stopy nie powinny zamarzać. I zapobiegaj szyję, nogi i dolną część pleców. Oszczędź i przed przeciągami, ale często wentyluj pomieszczenie. Po ukończeniu wszystkich procedur na etap, daj się w jasnym łóżku. Twoje osłabione ciało podziękuje ci zbyt granica położenia się i prawidłowego snu. Zadbaj o siebie zaś stanów cały!

Jak leczyć przeziębienie w domu?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments