Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Lubraniec

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lusterko również nie możemy się nadziwić, jak wysoce zmieniło się swoje ciało w układzie ostatnich paru lat. Nagle ujawnia się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) również nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w znaczeniach, gdzie pragnęły być trochę więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z czasem stosuje być coraz gorzej. Kiedy żadne uczenia i diety nie pomagają, z uwagą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Wąbrzeźno

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym materiale skupimy się na pierwszej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a ściśle na nowoczesnej metodzie liposukcji laserowej, stosowanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowocześniejszej technologii LipoLife 3G efekty sposobie są widoczne gołym okiem w niezwykle szybkim czasie po przeprowadzeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta wyraża się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Wąbrzeźno

Sposobowi potrafią być pasowane różne partie ciała. Procedury medyczne zajmujące się najogromniejszą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego rodzaju postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg budowany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Wąbrzeźno

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki możliwość, aby jak wysoce ułatwić pacjentowi przybycie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim budowana jest słaba liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G pozwoli na uzyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych ustaleń i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja pewno stanowić spełniona miejscowo lub na konkretniejszym obszarze. W głównym przypadku zabiegowi sugeruje się takie ilości ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na całym rozmiarze to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, aby wzięty w obrotu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w obcym zajęciu ich własnego ciała. Z ostatniej szans korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak pochodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i przydaje się do przeszczepu.
Liposukcja Wąbrzeźno

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko grana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej dokonania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest dużo dobrze czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego rodzaju zabiegu medycyny estetycznej. W przypadkach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla konkretnej osoby, niekiedy zaczyna się lipolizę.

Liposukcja Wąbrzeźno

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments