Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najskuteczniejsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najodpowiedniejsze środki na powiększanie ust! O pełnych ustach marzy wszystka kobieta. Trudno nie wszystkie natura obdarzyła tak soczystymi i pełnymi ustami, którymi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd też szukamy sposobów, aby uwydatnić to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to teraz dobrze znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować wysoki i duży styl. To dzięki niej możemy „zatrzymać czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd czy te naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Więcej w sukcesu ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej wyraża się częściej o modelowaniu ust, jakie potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w środkach na powiększanie ust tworzonych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii ciekawej jest toż, że potrafimy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten pozwala w naturalny sposób wymodelować usta oraz zdecydowanie je wykonać, przez co poprawie idzie nie lecz ich wzór czy wielkość, lecz też koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust również ich okolic. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak trwający w skórze kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat dostarczany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprowadza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdy tak się zdarzy, to oznacza, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To kolejna propozycja na powiększenie ust, która dodatkowo polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem jednak efekty zauważalne są tylko po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Dlatego jeśli chce Obecni na dużym efekcie, kwas hialuronowy rodzi się być zdrowszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest własny tłuszcz pacjentki lub też kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg przyznaje się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli idzie o powiększanie ust. Co znacznie, sposoby te zdobywają coraz wyższą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments